Jesteś tutaj: Oferta Podologia Hydrosana detox foot spa

Hydrosana detox foot spa

mgr Agnieszka Czerwińska-Kuśnierz - podolog

HYDROSANA DETOX FOOT SPA
Detoksykacja odbywa się przez relaksującą półgodzinną kąpiel stóp. W tym czasie zakodowany program dokonuje terapeutycznej jonizacji wody i w konsekwencji powoduje delikatny ruch dodatnich i ujemnych ładunków w organizmie. Po kilku minutach woda zaczyna zmieniać kolor. Zjawisko to jest spowodowane na skutek wydzielania się toksyn z organizmu. Jeszcze jakiś czas po zakończeniu serii zabiegów poprzez płyny fizjologiczne wydalane są toksyny oraz metale ciężkie.
Badania bakteriologiczne wody przed i po zabiegu z zanurzonymi w niej stopami pokazują, że przepuszczanie prądu działa bakteriobójczo. Osad na dnie wanienki to głównie flora bakteryjna stóp. Natomiast analiza chemiczna wody po zabiegu wykazuje obecność fosforanów, azotanów, szczawianów i jonów amonowych, co świadczy o wydzielaniu się ich z organizmu w trakcie kąpieli.


Skąd ten kolor wody?
Po włączeniu aparatu następuje wydzielenie gazów znajdujących się w wodzie, co często powoduje zmianę koloru wody – jest to wynik wytrącania z niej różnych substancji. Po włożeniu stóp do wody jej kolor zmienia się jeszcze bardziej, ponieważ zostają pobudzone mechanizmy wydalania. Woda zmienia kolor, często pieni się lub mętnieje, czasem nabiera intensywnego zapachu, np. zapachu nikotyny albo używanych lekarstw.


Kilka ważnych wskazówek
Przed rozpoczęciem zabiegów powinno się dziennie pić 2 do 3 litrów wody. Organizm właściwie nawodniony ma większą szansę pełnego wykorzystania potencjału wynikającego z zabiegu HydroSana.
Wykonywanie zabiegów HydroSana jest bardzo proste i wymaga zaledwie około 30 minut co dwa dni.
Na ogół stosuje się serie po 5-7 zabiegów. Nie ma przeciwwskazań do powtarzania takich serii. Zabiegi są relaksujące.


Przeciwwskazania:
- przeszczepy organów,
- epilepsja,
- ciąża,
- rozrusznik serca,
- otwarte rany i skaleczenia na stopach,
- dzieci poniżej 10 roku życia.

  LAVAMED Centrum Medyczne
ul. Wojska Polskiego 48a
41-208 Sosnowiec
 

Tel.: (32) 888-66-65
Tel.:
785-770-555
Tel.: 501-558-804
E-mail: kontakt@lavamed.pl

  Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Czwartek: 8:00 - 19:00